Jenn Brown: Difference between revisions

imported>KSwani123
imported>TVfan98
Line 94: Line 94:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
|-
|2014
|It's The Hard Knock Life
|Musical Theater
|[[Layla Boyce]][[Mia Roberts]]
[[Biba Aslin]]
[[Issie Methven]]
& other dancers
|-
|-
| style="text-align:center;"|2014
| style="text-align:center;"|2014