Kaitlyn Tran: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 97: Line 97:
|unknown placement
|unknown placement
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5" |2018
| rowspan="7" |2018
| rowspan="5" |Queen Bee
| rowspan="5" |Queen Bee
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
Line 122: Line 122:
|Rhythm
|Rhythm
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
| rowspan="2" |Queen Bee
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Debbie Favot
|Rhythm
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Starpower Nationals (Hamilton, ON)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3" |Elegy
| rowspan="3" |Elegy