Dylan Ratzlaff: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 153: | Line 153: | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||
Hero | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |||
Yesterday | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
Underworld | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
For My Help | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|2009 | |||
|Hero | |||
|Acro | |||
| | |||
|Melina Edwards | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|2010 | |||
|Yesterday | |||
|Acro | |||
| | |||
|Melina Edwards | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" colspan="1"|2011 | |||
|Underworld | |||
|Acro | |||
| | |||
|Melina Edwards | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Listen | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|[[Berkeley Ratzlaff]] | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3" colspan="1"|2016 | |||
| rowspan="3" colspan="1"|For My Help | |||
| rowspan="3" colspan="1"|Contemporary | |||
| rowspan="3" colspan="1"|Liz Tookey | |||
| rowspan="3" colspan="1"|[[Berkeley Ratzlaff]] | |||
|Velocity (Vancouver) | |||
|unknown scoring | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Radix | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Solos | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Seattle) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Solos | |||
|} | |||
==Filmography== | ==Filmography== | ||