Ava-Lynn Lemoine: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|Fever | |Fever | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2019 | |||
|unknown | |||
|Lyrical | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|unknown | |||
|Jazz | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2022 | |||
| rowspan="2" |Roxie | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|Be Dance | |||
|1<sup>st</sup> Overall | |||
|- | |||
|CanDance | |||
|Title Winner | |||
|} | |} | ||