Aleena Aoun: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Large Groups | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Big Spender | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Big Spender | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |[[Michelle Cheng]]<br />Alli Chu<br />Lauren Lanning<br />Chandler Linn<br />Ava Mclarand<br />Emily Park<br />Reese Willis<br />Annika Zaborniak | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Michelle Cheng]]<br />Alli Chu<br />Lauren Lanning<br />Chandler Linn<br />Ava Mclarand<br />Emily Park<br />Reese Willis<br />Annika Zaborniak | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |[[Michelle Cheng]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Riley Willis<br />Annika Zaborniak | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |The Dolls | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Michelle Cheng]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Jadyn Saigusa<br />Riley Willis<br />Annika Zaborniak | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |[[Michelle Cheng]]<br />Sydney Fitzmaurice<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Emily Park<br />Jadyn Saigusa<br />Reese Willis<br />Riley Willis<br />Annika Zaborniak | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Peter Perry | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Open | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Michelle Cheng]]<br />Sydney Fitzmaurice<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />Emily Park<br />Jadyn Saigusa<br />Reese Willis<br />Riley Willis<br />Annika Zaborniak | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||