Aleena Aoun: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 61: Line 61:
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align:center;"|If I Will
| rowspan="7" style="text-align:center;"|If I Will
| rowspan="6" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="7" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="6" style="text-align:center;"|[[Alexa Moffett]]
| rowspan="7" style="text-align:center;"|[[Alexa Moffett]]
| style="text-align:center;"|Radix (Anaheim)
| style="text-align:center;"|Radix (Anaheim)
| style="text-align:center;"|6<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align:center;"|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align:center;"|2017
| rowspan="8" style="text-align:center;"|2017
| style="text-align:center;"|Radix Nationals (Las Vegas)
| style="text-align:center;"|Radix Nationals (Las Vegas)
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 78: Line 78:
|-
|-
| style="text-align:center;"|ASH (Los Angeles)
| style="text-align:center;"|ASH (Los Angeles)
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Jump (Los Angeles)
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-