Aleena Aoun: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align:center;"|If I Will | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align:center;"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align:center;"|[[Alexa Moffett]] | ||
| style="text-align:center;"|Radix (Anaheim) | | style="text-align:center;"|Radix (Anaheim) | ||
| style="text-align:center;"|6<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align:center;"|6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" style="text-align:center;"|2017 | ||
| style="text-align:center;"|Radix Nationals (Las Vegas) | | style="text-align:center;"|Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
| Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|ASH (Los Angeles) | | style="text-align:center;"|ASH (Los Angeles) | ||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Jump (Los Angeles) | |||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||