Gianna Martello: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 111: Line 111:
| style="text-align: center; " |DEA (Cleveland)
| style="text-align: center; " |DEA (Cleveland)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duets
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duets
|-
| style="text-align: center; " |2005
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Amanda Stelluto
| style="text-align: center; " |DEA (Cleveland)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios
|}
|}