Kayla Seitel: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 314: | Line 314: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2013 | | rowspan="3" |2013 | ||
|It's Raining Men | | rowspan="3" |It's Raining Men | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| | | rowspan="3" |[[Kennedy Barry]]<br />Rylee Salgado | ||
|Countdown (Fallbrook) | |Countdown (Fallbrook) | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|Rainbow (Upland) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|10<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios<br />Platinum | |||
|} | |} | ||