Auriel Welty: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 141: | Line 141: | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Competitive Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2008 | |||
| style="text-align: center; " |Cold Water | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Nick Dobbs]] | |||
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2009 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2009 | ||