Jessi Kennedy: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 117: Line 117:
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
|-
|-
|rowspan="8" style="text-align: center; "|2012
|rowspan="9" style="text-align: center; "|2012
|style="text-align: center; "|Get Dirty
|style="text-align: center; "|Get Dirty
|style="text-align: center; "|Jazz Funk
|style="text-align: center; "|Jazz Funk
Line 129: Line 129:
|style="text-align: center; "|Starbound (Long Beach)
|style="text-align: center; "|Starbound (Long Beach)
|style="text-align: center; "|1<sup>st</sup> in Junior Group
|style="text-align: center; "|1<sup>st</sup> in Junior Group
|-
|style="text-align: center; "|Listen
|style="text-align: center; "|Lyrical
|style="text-align: center; "|Kimmy Kopke<br />[[Hannah Epstein]]<br />[[Lucas Triana]]<br />Sammy Small<br />and more
|style="text-align: center; "|Hall of Fame
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|style="text-align: center; "|Wipe Them Out
|style="text-align: center; "|Wipe Them Out