Jessi Kennedy: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 31: Line 31:
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
|-
|-
|rowspan="7" style="text-align: center; "|2012
|rowspan="8" style="text-align: center; "|2012
|style="text-align: center; "|Dream
|style="text-align: center; "|Dream
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
Line 66: Line 66:
|style="text-align: center; "|Access Broadway
|style="text-align: center; "|Access Broadway
|style="text-align: center; "|1<sup>st</sup>
|style="text-align: center; "|1<sup>st</sup>
|-
|style="text-align: center; "|Kissing You
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|Onstage (New York)
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|style="text-align: center; "|2013
|style="text-align: center; "|2013