Jessi Kennedy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Dances |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="6" style="text-align: center; "|2010-2011 | ||
|style="text-align: center; "|Summertime | |||
|style="text-align: center; "| | |||
|style="text-align: center; "|ADA (Coconut Creek) | |||
|style="text-align: center; "|Regional Title | |||
|- | |||
|style="text-align: center; "|Dream | |style="text-align: center; "|Dream | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|style="text-align: center; "|Starsystems | |||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |||
|rowspan="2" style="text-align: center; "|Everytime It Rains | |||
|rowspan="2" style="text-align: center; "| | |||
|style="text-align: center; "|Hall of Fame | |||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "|Onstage (New York) | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||
| Line 52: | Line 60: | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||
|rowspan="4" style="text-align: center; "|2012 | |||
|style="text-align: center; "|Black Sun | |style="text-align: center; "|Black Sun | ||
|style="text-align: center; "|Contemporary | |style="text-align: center; "|Contemporary | ||