Jessi Kennedy: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 31: Line 31:
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
|-
|-
|rowspan="8" style="text-align: center; "|2012
|rowspan="6" style="text-align: center; "|2010-2011
|style="text-align: center; "|Summertime
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|ADA (Coconut Creek)
|style="text-align: center; "|Regional Title
|-
|style="text-align: center; "|Dream
|style="text-align: center; "|Dream
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|Starsystems
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|rowspan="2" style="text-align: center; "|Everytime It Rains
|rowspan="2" style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|Hall of Fame
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|style="text-align: center; "|Everytime It Rains
|style="text-align: center; "|Onstage (New York)
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-
Line 52: Line 60:
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|rowspan="4" style="text-align: center; "|2012
|style="text-align: center; "|Black Sun
|style="text-align: center; "|Black Sun
|style="text-align: center; "|Contemporary
|style="text-align: center; "|Contemporary