Jessi Kennedy: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 31: Line 31:
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards
|-
|-
|rowspan="6" style="text-align: center; "|2010-2011
|rowspan="9" style="text-align: center; "|2010-2011
|style="text-align: center; "|Summertime
|style="text-align: center; "|Summertime
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
Line 37: Line 37:
|style="text-align: center; "|Regional Title
|style="text-align: center; "|Regional Title
|-
|-
|style="text-align: center; "|Dream
|rowspan="3" style="text-align: center; "|Dream
|rowspan="3" style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|Starsystems
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|Starsystems
|-
|style="text-align: center; "|Showbiz
|style="text-align: center; "|
|-
|style="text-align: center; "|Legacy
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|rowspan="2" style="text-align: center; "|Everytime It Rains
|rowspan="3" style="text-align: center; "|Everytime It Rains
|rowspan="2" style="text-align: center; "|
|rowspan="3" style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|Hall of Fame
|style="text-align: center; "|Hall of Fame
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|style="text-align: center; "|Onstage (New York)
|style="text-align: center; "|Onstage (New York)
|style="text-align: center; "|
|-
|style="text-align: center; "|Fire and Ice
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|style="text-align: center; "|Marina Gasolina
|style="text-align: center; "|Marina Gasolina
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|Hall of Fame
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-
|style="text-align: center; "|Summertime
|style="text-align: center; "|Summertime
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|ADA
|style="text-align: center; "|
|style="text-align: center; "|
|-
|-