Jessi Kennedy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="9" style="text-align: center; "|2010-2011 | ||
|style="text-align: center; "|Summertime | |style="text-align: center; "|Summertime | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
| Line 37: | Line 37: | ||
|style="text-align: center; "|Regional Title | |style="text-align: center; "|Regional Title | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center; "|Dream | |rowspan="3" style="text-align: center; "|Dream | ||
|rowspan="3" style="text-align: center; "| | |||
|style="text-align: center; "|Starsystems | |||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|style="text-align: center; "| | |- | ||
|style="text-align: center; "|Showbiz | |||
|style="text-align: center; "| | |||
|- | |||
|style="text-align: center; "|Legacy | |||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="text-align: center; "|Everytime It Rains | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" style="text-align: center; "| | ||
|style="text-align: center; "|Hall of Fame | |style="text-align: center; "|Hall of Fame | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center; "|Onstage (New York) | |style="text-align: center; "|Onstage (New York) | ||
|style="text-align: center; "| | |||
|- | |||
|style="text-align: center; "|Fire and Ice | |||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center; "|Marina Gasolina | |style="text-align: center; "|Marina Gasolina | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "|Hall of Fame | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center; "|Summertime | |style="text-align: center; "|Summertime | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "|ADA | ||
|style="text-align: center; "| | |style="text-align: center; "| | ||
|- | |- | ||