Sammie Lenzi: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||
====with Abby Lee Dance Company==== | ====with Abby Lee Dance Company==== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2013 | |||
|- | |Cotton-Eyed Joe | ||
| | |Specialty | ||
| | |[[Alex Biery]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Mackenzie Ziegler]] | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Sound of Music | ||
| | |Ballet | ||
| | |[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Anastasia Rose]] | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2014 | |||
|Birds of a Feather | |||
|Acrobatic | |||
|[[Brooke Kosinski]]<br />[[Kendall Vertes]]<br />[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Maddie Ziegler]] | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Blue Suede Shoes | |||
|Hip Hop | |||
|[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Haley Vrolijk]]<br />[[Anastasia Rose]] | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|GNO | |||
|Jazz | |||
|[[Maddie Ziegler]]<br />[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Nia Frazier]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Kendall Vertes]] | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Little Party | |||
|Jazz | |||
|[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Maddie Ziegler]]<br />[[Nia Frazier]]<br />[[Haley Vrolijk]]<br />[[Anastasia Rose]] | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Toy Box | |||
|Specialty | |||
|[[Mackenzie Ziegler]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Anastasia Rose]] | |||
|} | |} | ||
==Gallery== | ==Gallery== | ||