Sammie Lenzi: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 110: Line 110:
|Errand Girl
|Errand Girl
|Tap
|Tap
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
Line 127: Line 132:
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|2017
|Stalked
|Contemporary
|NUVO (Pittsburgh)
|unknown scoring
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
|2017