Gwen Choi: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
==Dances== | ==Dances== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Title !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style !! style="background:#f2c8e0;" |Competition !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| Example || Example || Example || Example || Example | |||
|} | |||
===Solos=== | ===Solos=== | ||
My Boyfriend's Back - jazz - 2013 | My Boyfriend's Back - jazz - 2013 | ||