Nina Linhart: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 451: Line 451:
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Nexstar Senior Small Groups
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Nexstar Senior Small Groups
|-
|-
| style="text-align: center; " |2013
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Get Ready
| style="text-align: center; " |Get Ready
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Tap
Line 462: Line 462:
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Matt Saffron
| style="text-align: center; " |Matt Saffron
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |[[Payton Ackerman]] <br> Elissa Berardi <br> [[Nick Dobbs]] <br> [[Olivia Ice]] <br> [[Nina Linhart]] <br> Malena Maust <br> [[Katherine Narasimhan]] <br> [[Brandon Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Ryleigh Vertes]] <br> [[Auriel Welty]]
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 469: Line 469:
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |[[Payton Ackerman]] <br> Elissa Berardi <br> [[Olivia Ice]] <br> [[Katherine Narasimhan]] <br> [[Brandon Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Keara Sweeney]] <br> [[Ryleigh Vertes]] <br> [[Auriel Welty]]
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
Line 479: Line 476:
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |[[Jennine Wedge]]
| style="text-align: center; " |[[Jennine Wedge]]
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Elissa Berardi <br> [[Nick Dobbs]] <br> [[Nia Frazier]] <br> [[Kassidy Leon]] <br> Malena Maust <br> [[Katherine Narasimhan]] <br> [[Brandon Pent]] <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Keara Sweeney]] <br> [[Kendall Vertes]] <br> [[Ryleigh Vertes]] <br> [[Auriel Welty]] <br> [[Maddie Ziegler]]
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 486: Line 483:
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |[[Payton Ackerman]] <br> Elissa Berardi <br> [[Nick Dobbs]] <br> [[Olivia Ice]] <br> Malena Maust <br> [[Katherine Narasimhan]] <br> [[Brandon Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Ryleigh Vertes]] <br> [[Auriel Welty]]
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 493: Line 490:
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Elissa Berardi <br>  
| style="text-align: center; " |[[Payton Ackerman]] <br> Elissa Berardi <br> [[Nia Frazier]] <br> [[Olivia Ice]] <br> [[Kassidy Leon]] <br> [[Malena Maust]] <br> [[Katherine Narasimhan]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Hope Roberts]] <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Keara Sweeney]] <br> [[Kendall Vertes]] <br> [[Ryleigh Vertes]] <br> [[Auriel Welty]] <br> [[Maddie Ziegler]]
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |