Nina Linhart: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 132: | Line 132: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2012 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Roxanne | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |DEA Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||