Nina Linhart: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 25: Line 25:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |Let Me Entertain You
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2004
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2004