Nina Linhart: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 119: Line 119:
| style="text-align: center; " |Regional Teen Miss Fire & Ice
| style="text-align: center; " |Regional Teen Miss Fire & Ice
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2011
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2011
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Accentuate the Positive
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Accentuate the Positive
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Musical Theatre
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Musical Theatre
| rowspan="5" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="6" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |YAGP (Philadelphia)
| style="text-align: center; " |YAGP (Philadelphia)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
Line 128: Line 128:
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|5th in teen solo
|-
|-
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh)