Nina Linhart: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>LoomerE |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Variation from Paquita | | rowspan="2" |Variation from Paquita | ||
|Ballet | | rowspan="2" |Ballet | ||
|Cynthia Ridler<br />& Peter Merz | | rowspan="2" |Cynthia Ridler<br />& Peter Merz | ||
|YAGP (Chicago) | |YAGP (Chicago) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2009 | | rowspan="8" |2009 | ||
|YAGP (Philadelphia) | |||
|did not place | |||
|- | |||
| rowspan="6" |Here I Am | | rowspan="6" |Here I Am | ||
| rowspan="6" |Musical Theatre | | rowspan="6" |Musical Theatre | ||
| Line 137: | Line 140: | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Variation from Talisman | ||
|Ballet | |Ballet | ||
|Cynthia Ridler<br />& Peter Merz | |Cynthia Ridler<br />& Peter Merz | ||