Lexus Johnson: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 215: | Line 215: | ||
===Trios=== | ===Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2009 | |2009 | ||
|Girls Just Wanna Have Fun | |Girls Just Wanna Have Fun | ||
| | |||
|Angelina Borgen<br />Chloe Bauer | |Angelina Borgen<br />Chloe Bauer | ||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2012 | | rowspan="2"|2012 | ||
|Surfer Girl | | rowspan="2"|Surfer Girl | ||
|Amaya Kaufenberg<br />Chloe Bauer | | rowspan="2"| | ||
| rowspan="2"|Amaya Kaufenberg<br />Chloe Bauer | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|5th in Junior Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Las Vegas) | |||
|5th in Junior Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2013 | |2013 | ||
|3 Beauties | |3 Beauties | ||
| | |||
|[[Ellie Wagner]]<br />Ashley Kolling | |[[Ellie Wagner]]<br />Ashley Kolling | ||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|Twice | |Twice | ||
| | |||
|Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling/[[Sara Gutz]] | |Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling/[[Sara Gutz]] | ||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | |2017 | ||
|Lullaby | |Lullaby | ||
|Open | |||
|[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]] | |[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|} | |} | ||