Olivia Taylor: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 524: | Line 524: | ||
|Revolution (Chicago) | |Revolution (Chicago) | ||
|1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Duet/Trios | |1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Duet/Trios | ||
|- | |||
|2018 | |||
|Feeling Good | |||
|Jazz | |||
|Molly Hall &<br />Yvette Walts | |||
|[[Maggie Marx]] | |||
|Adrenaline | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2019 | |2019 | ||