Kassidy Leon: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 43: Line 43:
| rowspan="4" |Specialty
| rowspan="4" |Specialty
| rowspan="4" |unknown
| rowspan="4" |unknown
|JUMP (Pittsburgh)
|Did Not Place
|-
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|Top 10
|10<sup>th</sup> in Pre-Teen Solos
|-
|-
|Dance Masters of PA
|Dance Masters of PA
|Gold Award
|Gold Award
|-
|JUMP (Pittsburgh)
|unknown scoring
|-
|-
|DEA Nationals (Las Vegas)
|DEA Nationals (Las Vegas)