Kassidy Leon: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
Line 69: Line 69:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |2014
| rowspan="5" |2014
| rowspan="4" |Snowing
| rowspan="5" |Snowing
| rowspan="4" |Specialty
| rowspan="5" |Specialty
| rowspan="4" |Jennine Wedge
| rowspan="5" |Jennine Wedge
|Sheer Talent (Pittsburgh)
|Sheer Talent (Pittsburgh)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
Line 78: Line 78:
|Open Call (Pittsburgh)
|Open Call (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|Sheer talent
(Wheeling)
|5th in teen solo
|-
|-
|Hollywood Vibe (Pittsburgh)
|Hollywood Vibe (Pittsburgh)