Kassidy Leon: Difference between revisions
| Line 31: | Line 31: | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|2006 | |||
|Unknown | |||
|Unknown | |||
|Unknown | |||
|DEA (Pittsburgh) | |||
|Gold | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2007 | | rowspan="2" |2007 | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|2006 | |||
|Unknown | |||
|Unknown | |||
|Unknown | |||
|DEA (Pittsburgh) | |||
|Gold | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2007 | | rowspan="2" |2007 | ||