Kassidy Leon: Difference between revisions

Line 31: Line 31:
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|2006
|Unknown
|Unknown
|Unknown
|DEA (Pittsburgh)
|Gold
|-
|-
| rowspan="2" |2007
| rowspan="2" |2007