Abby Lee Miller: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 112: Line 112:
===Groups===
===Groups===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:100%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:100%; font-size:90%;"
! colspan="4" style="background:#dfa4c6;" |Abby Lee Dance Company
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8eo;" |Dancers
! style="background:#f2c8eo;" |Dancers
Line 205: Line 203:
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
|-
|-
| rowspan=“9” style="text-align: center; " |2013
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |[[Nia Frazier]] <br> [[Chloe Lukasiak]] <br> [[Ally Serigne]] <br> [[Kendall Vertes]] <br> [[Maddie Ziegler]]
| style="text-align: center; " |[[Nia Frazier]] <br> [[Chloe Lukasiak]] <br> [[Ally Serigne]] <br> [[Kendall Vertes]] <br> [[Maddie Ziegler]]
| style="text-align: center; " |Angels and Demons
| style="text-align: center; " |Angels and Demons