Abby Lee Miller: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Trios |
No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2008 | ||
| style="text-align: center; " |[[Brooke Hyland]] | | style="text-align: center; " |[[Brooke Hyland]] | ||
| style="text-align: center; " |High Hopes | | style="text-align: center; " |High Hopes | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
| style="text-align: center; " |Pour Some Sugar on Me | | style="text-align: center; " |Pour Some Sugar on Me | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Kaitlyn Reiser | |||
| style="text-align: center; " |Bang Bang | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2010 | ||