Abby Lee Miller: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 36: Line 36:
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |[[Brooke Hyland]]
| style="text-align: center; " |[[Brooke Hyland]]
| style="text-align: center; " |High Hopes
| style="text-align: center; " |High Hopes
Line 44: Line 44:
| style="text-align: center; " |Pour Some Sugar on Me
| style="text-align: center; " |Pour Some Sugar on Me
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Jazz
|-
| style="text-align: center; " |Kaitlyn Reiser
| style="text-align: center; " |Bang Bang
| style="text-align: center; " |unknown
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2010
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2010