Alexis Jennings: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Dreamer | | style="text-align: center; " |Dreamer | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| Line 21: | Line 21: | ||
| style="text-align: center; " |Ainslee Gehrman <br> Taylor Lamb <br> and others | | style="text-align: center; " |Ainslee Gehrman <br> Taylor Lamb <br> and others | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hype | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Ainslee Gehrman <br> Taylor Lamb <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Spirit | |||
| style="text-align: center; " |Specialty | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Lexee Crandall <br> Ainslee Gehrman <br> Laynee Hahn <br> Hayden Heath <br> [[Brinley Harris]] <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Arielle Jennings]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> Viktoria Johnson <br> [[Dylynn Jones]] <br> [[Addison Moffett]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> [[Carlee Schield]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Jaycee Wilkins]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Productions | |||
|} | |} | ||