Brianna Haire: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2006
| style="text-align: center; " |I Want More
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I)
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2007
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2007
Line 39: Line 46:
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| style="text-align: center;"|Showstopper (Anaheim)
| style="text-align: center;"|Showstopper (Anaheim I)
| style="text-align: center;"|3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Solos
| style="text-align: center;"|3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Solos
|-
|-