Brianna Haire: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 142: | Line 142: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Character Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Character Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2011 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Breathe Me | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Breathe Me | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| Line 170: | Line 170: | ||
| style="text-align: center; " |National Junior Miss Starpower | | style="text-align: center; " |National Junior Miss Starpower | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Squarepusher | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Danielle Peig | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland) | | style="text-align: center; " |Starpower (Upland) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||