Brianna Haire: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 321: Line 321:


===Groups===
===Groups===
====with Murrieta Dance Project====
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;"
|-
|-
Line 340: Line 339:
|
|
|-
|-
|2009
|2008
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|-
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|-
|
|
|
|
|
Line 349: Line 364:
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|-
|2009
|Time Warp
|Time Warp
|unknown
|unknown