Brady Farrar: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 220: | Line 220: | ||
| Fierce (Manhattan) | | Fierce (Manhattan) | ||
| 5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />9<sup>th</sup> Overall | | 5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />9<sup>th</sup> Overall | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Otto | |||
|Contemporary | |||
|NUVO (Orlando) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||