Bridget Derville-Teer: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 56: Line 56:
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2017
| rowspan="9" |2017
| rowspan="4" |Figure 8
| rowspan="6" |Figure 8
| rowspan="4" |
| rowspan="6" |
| rowspan="4" |Herself
| rowspan="6" |Herself
|Spotlight
|A Cut Above
|-
|NYCDA (Vancouver)
|Outstanding Dancer Runner Up
|-
|Thunderstruck
|Thunderstruck
|
|
Line 68: Line 74:
|NUVO (Seattle)
|NUVO (Seattle)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
Senior Female Breakout Artist
|-
|-
|The Dance Awards
|The Dance Awards
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Enter One
| rowspan="3" |Enter One
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |Kristen Stoller
| rowspan="3" |Kristen Stoller
|Spotlight
|Spotlight
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
Senior Miss Spotlight
|-
|NYCDA (Vancouver)
|Outstanding Dancer Runner Up
|-
|-
|Onstage New York
|Onstage New York