Brittany Markle: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 27: Line 27:
| style="text-align: center; " |DEA Nationals (NYC)
| style="text-align: center; " |DEA Nationals (NYC)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-
| style="text-align: center; " |2003
| style="text-align: center; " |Broadway Baby
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 13-15 Solos <br> 1<sup>st</sup> in Overall Age 13 & Over Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |2006
| style="text-align: center; " |2006