Brittany Markle: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 67: | Line 67: | ||
|Junior Outstanding Dancer | |Junior Outstanding Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2002 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Don't Tell Mama | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
|DEA Nationals (NYC) | |DEA Nationals (NYC) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
|DEA Regionals (Pittsburgh) | |DEA Regionals (Pittsburgh) | ||
|1st Place Teen Solos | |1st Place Teen Solos | ||
|- | |||
|Rising Star (Pittsburgh) | |||
|5th Place 13-Over | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2003 | | rowspan="2" |2003 | ||