Claire Spisak: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 18: Line 18:
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 8 & Under Power Solos
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 8 & Under Power Solos
|-
| style="text-align: center; " |2010
| style="text-align: center; " |Jumpin' Jack
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 9-11 Power Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |2011
| style="text-align: center; " |2011