Claire Spisak: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 8 & Under Power Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 8 & Under Power Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2010 | ||
| style="text-align: center; " |Jumpin' Jack | | style="text-align: center; " |Jumpin' Jack | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| Line 26: | Line 26: | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 9-11 Power Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 9-11 Power Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Red Football | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mama | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Revolution (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Revolution (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Blue Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Blue Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | style="text-align: center; " |2012 | ||