Claire Spisak: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2006
| style="text-align: center; " |Bushel and a Peck
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Duet/Trios
|-
|-
| style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |2008