Claire Spisak: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 141: Line 141:


===Trios===
===Trios===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
Line 147: Line 147:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
Line 166: Line 166:
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Overall Power 9-11 Competitive Duet/Trios
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Overall Power 9-11 Competitive Duet/Trios
|}
===Groups===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| rowspan="11" style="text-align:center;"|2013
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|}
|}