Courtney Schwartz: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2010 | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 15-19 Power Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 15-19 Power Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Fast Car | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Dance USA Nationals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Broken Wing | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Broken Wing | ||