Elizabeth Rohm: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2013 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Maybe | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Hollywood Vibe (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Modern/Contemporary | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Modern/Contemporary Solos <br> Platinum Award | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |iHollywood (Los Angeles) | | style="text-align: center; " |iHollywood (Los Angeles) | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |High Gold Award | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Recovery | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |High Gold Award | |||
|} | |} | ||