Elizabeth Rohm: Difference between revisions

No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 43: Line 43:
|-
|-
| style="text-align: center; " |2009
| style="text-align: center; " |2009
| style="text-align: center; " |Amazing Grace
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Amazing Grace
| style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |StarQuest (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |StarQuest (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |11<sup>th</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |11<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
| style="text-align: center; " |2010
| style="text-align: center; " |KAR (Warren)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 15-19 Intermediate Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |2011
| style="text-align: center; " |2011