Elizabeth Rohm: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 105: | Line 105: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | style="text-align: center; " |2012 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |STOP | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Nina Linhart]] <br> [[Ryleigh Vertes]] | |||
| style="text-align: center; " |Nexstar (Akron) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Nexstar Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |With Every Heartbeat | | style="text-align: center; " |With Every Heartbeat | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||