Jade Chynoweth: Difference between revisions
| Line 50: | Line 50: | ||
|Feature Film | |Feature Film | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="3" |2019 | ||
|''Max Winslow and the House of Secrets'' | |''Max Winslow and the House of Secrets'' | ||
|Sophia Peach | |Sophia Peach | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
|USA Phantom Dancer | |USA Phantom Dancer | ||
|Feature Film | |Feature Film | ||
|- | |||
|''MIAO'' | |||
|Capri | |||
|TV Film | |||
|} | |} | ||
| Line 82: | Line 86: | ||
|1 Episode | |1 Episode | ||
|- | |- | ||
|2018- | |2018-2022 | ||
|''Step Up: High Water'' | |''Step Up: High Water'' | ||
|Odalie | |Odalie | ||
| | | 30 Episodes | ||
|} | |} | ||