Jade Chynoweth: Difference between revisions

Line 36: Line 36:
|TV Movie
|TV Movie
|-
|-
| rowspan="2" colspan="1"|2016
|2016
|''Batman vs. Superman: Dawn of Justice''
|''Batman vs. Superman: Dawn of Justice''
|Carmen
|Carmen
|Feature Film
|Feature Film
|-
|''Girls Just Wanna Have Fight''
|Jane
|Short Film
|-
|-
|2018
|2018