Jennine Wedge: Difference between revisions
| Line 43: | Line 43: | ||
|7th in mini solo | |7th in mini solo | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |1997 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
|DEA | |DEA | ||
(Pittsburgh) | (Pittsburgh) | ||
|Platinum award | |Platinum award | ||
|- | |||
|I love dance | |||
|8th in 5-7 solo | |||
|- | |- | ||
|Dance Masters of PA | |Dance Masters of PA | ||