Jennine Wedge: Difference between revisions

Line 43: Line 43:
|7th in mini solo
|7th in mini solo
|-
|-
| rowspan="2" |1997
| rowspan="3" |1997
| rowspan="2" |unknown  
| rowspan="3" |unknown  
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="2" |unknown  
| rowspan="3" |unknown  
|DEA
|DEA
(Pittsburgh)
(Pittsburgh)
|Platinum award
|Platinum award
|-
|I love dance
|8th in 5-7 solo
|-
|-
|Dance Masters of PA
|Dance Masters of PA