Jennine Wedge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 200: | Line 200: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2001 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Three’s a Crown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Brittany Markle]]<br />[[Kaitlyn Reiser]] | ||
| | |DEA (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Preteen Trios | |1<sup>st</sup> in Preteen Trios | ||
|- | |||
|Rising Star (Pittsburgh) | |||
|1st Place 13-Over | |||
|- | |||
|NYCDA (Pittsburgh) | |||
|1st Place Junior | |||
|- | |- | ||
|DEA Nationals (NYC) | |DEA Nationals (NYC) | ||