Jillian Quiner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" | | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2005 | |||
|Happy Feet | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Lawrenceville) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Super Groups<br />Gold | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2010 | |||
|Every Season | |||
| | |||
|Jessica Bell<br />Mia Ciardi<br />Amanda Cray<br />Alessandra DePaolantonio<br />Tori Hey<br />Madeline Jascha<br />Hannah Sansone | |||
|Showstopper (Edison) | |||
|8<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|1000 Dances | |||
| | |||
|Jessica Bell<br />Amanda Cray<br />Alessandra DePaolantonio<br />Paul Flanagan<br />Giovana Gallara<br />Tori Hey<br />Madeline Jascha<br />Rebeca Katko<br />Jordan King<br />Kelly McDermott<br />Hannah Sansone | |||
|Showstopper (Edison) | |||
|10<sup>th</sup> in Junior Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2011 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2012 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2013 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2014 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2015 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2016 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2017 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2018 | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||