Jillian Quiner: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
|Showstopper (Edison) | |Showstopper (Edison) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |5<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2017 | |||
|I Want You Here | |||
| | |||
|StarQuest (Voorhees) | |||
|4<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||